مایکل پچر در مصاحبه خود پیش‌بینی کرده است که سایبرپانک ۲۰۷۷ نمره بسیار خوبی کسب می‌کند و در اولین سال عرضه خود حدود پانزده میلیون نسخه فروش خواهد داشت.

صحبت در این مورد بسیار سخت است. بازی سایبرپانک در ماه نوامبر عرضه میشود و من فکر می‌کنم بازی حدود پانزده میلیون نسخه فروش خواهد داشت. آیا به بیست میلیون هم می‌رسد؟ احتمال دارد. حتی ممکن است دوازده میلیون فروش کند. به‌نظر اما پانزده میلیون منطقی و درست است. اگر بازی بتواند میانگین نمره ۹۹ را کسب کند، حتی می‌تواند فروش سی میلیونی هم داشته باشد. و اگر نمره ۹۰ را برای خود ثبت کند، پانزده میلیون فروش احتمالی آن خواهد بود. بازی فوق‌العاده است و به‌‌همین دلیل نمره آن ۸۰ نخواهد شد.

پچر همچنین نظرات و میزان رضایت منتقدین از سایبرپانک ۲۰۷۷ را فوق‌العاده می‌داند و پیش‌بینی می‌کند بازی نمره ۹۲ را کسب خواهد کرد.

تفاوت یک بازی که نمره ۹۰ را به‌دست می‌آورد و اثری که ۹۷ می‌شود، تنها نکات جزیی است که منتقدین به آن توجه می‌کنند. من پتانسیل اینکه این بازی حتی نمره ۹۷ را هم کسب کند می‌بینم؛ اما در حال حاضر پیش‌بینی من نمره ۹۲ و فروش پانزده میلیون نسخه‌ای است.

نویسنده سارا نجاتی
انتشار در
دسته بندی خبر
بازدید 92

نظرات

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه