حساب توییتر Cyberpunk 2077 فهرست جدیدی از مشخصات مورد نیاز برای اجرای نسخه کامپیوتری این بازی را منتشر کرده. برای اجرای این بازی روی تنظیمات گرافیکی High و Ultra، به ترتیب به ۱۲ و ۱۶ گیگابایت حافظه رم نیاز خواهید داشت. درمورد پردازنده اصلی مورد نیاز جهت اجرای بازی با گرافیک Ultra نیز AMD Ryzen 5 معرفی شده و این درحالی است که با یک سی پی یو Ryzen 3 نیز می‌توان بازی را با کیفیت High تجربه کرد. در نهایت کارت گرافیک مورد نیاز را داریم که براین اساس، RTX 2060 برای کیفیت High و RTX 2080 Super یا RTX 3070 برای اجرای بازی در کیفیت اولترا ضروری خواهند بود.

همانطور که انتظار می‌رفت، برای این منظور نیز به سخت افزار قدرتمندتری نیاز خواهیم داشت؛ به طوری که حداقل برای فعالسازی ری تریسینگ، یک کارت گرافیک RTX 2060 ضروری خواهد بود. این در حالی است که برای استفاده از ظرفیت کامل این ویژگی، به کارت گرافیک‌های قدرتمند و کمیاب RTX 3080 نیاز دارید. تنها در این صورت است که می‌توان بازی را با بالاترین کیفیت و نرخ فریم ممکن اجرا کرد.

یکی از بهترین ویژگی‌های پی سی گیمینگ، قابلیت تطبیق با سخت افزارهای مختلف و متنوع است که که فرصت تجربه بازی‌های مختلف را در اختیار طیف گسترده‌ای از کاربران قرار می‌دهد. در واقع باوجود این که احتمالاً اکثر مخاطبان این بازی امکان دسترسی به یک کارت گرافیک گران قیمت RTX 3080 را ندارند، اما همچنان می‌توانند با سیستم‌های فعلی خود از تجربه این بازی لذت ببرند.

شما می‌توانید در ادامه به فهرست کامل مشخصات مورد نیاز برای اجرای بازی در هریک از تنظیمات گرافیکی متنوع بازی نگاهی داشته باشید.

نویسنده سارا نجاتی
انتشار در
بازدید 220

نظرات

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه