به گزارش وبسایت VGC، آدام کیسینسکی، رییس کمپانی سی‌دی پراجکت رد،در پاسخ به سوالی درباره زمان معرفی و فروش سیزن پس بازی Cyberpunk 2077 گفت:

در ابتدا قصد داشتیم که این کار را قبل از انتشار بازی انجام دهیم، اما پس از آخرین تاخیر بازی، تصمیم گرفتیم تا زمان انتشار آن صبر کنیم تا بازیکن‌ها ابتدا به بازی دسترسی پیدا کنند و بعدا درباره پروژه‌های آینده حرف بزنیم. بنابراین بعد از انتشار بازی محتواهای اضافی آن را معرفی می‌کنیم.

کیسینسکی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره بخش چندنفره بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ نیز توضیحاتی را ارائه کرد.

این یک محصول جداگانه و اختصاصی خواهد بود؛ یک محصول بزرگ. ما طبق برنامه‌ریزی خود، به آن (بخش چندنفره بازی) به‌عنوان یک محصول مستقل نگاه می‌کنیم. البته این بخش کاملا جداگانه نخواهد بود، چون بر اساس دنیای Cyberpunk ساخته می‌شود و ارتباط مفهومی زیادی با بخش تک‌نفره بازی دارد. این صرفا یک محصول مستقل است و تیمی مستقل هم روی آن مشغول به کار هستند. من قبلا هم گفته‌ام که در حال حاضر قصد نداریم درباره پروژه‌های آینده صحبت کنیم؛ پروژه‌هایی که بعد از Cyberpunk منتشر می‌شوند. بنابراین خواهش می‌کنم که تا سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۱ با ما همراه باشید تا اطلاعات جدیدی در رابطه با برنامه‌های خودمان را با شما به اشتراک بگذاریم. مطمئنم که بخش چندنفره Cyberpunk ساخته خواهد شد.

نویسنده سارا نجاتی
انتشار در
دسته بندی خبر
بازدید 74

نظرات

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه