اگرچه سازندگان بازی هنوز آمار و ارقام دقیقی را درباره‌ی مدت‌زمان گیم‌پلی بازی ارائه نکرده‌اند،اما یکی از کاربران توییتر به نام RishiAlwani در یک رشته‌توییت بلند جزئیات مهمی را که این ویدیو درباره‌ی سایبرپانک خبر داده است منتشر کرده. این بررسی بیان کرده که کمپین اصلی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ قرار است حدود ۳۷ ساعت طول بکشد. ۲۱ ساعت وقت صرف شده تا این بازیکن بتواند مسیر ابتدای بازی تا باس‌فایت نهایی را طی کند. درحالی‌که وقتی ساید کوئست‌ها هم به این محاسبات اضافه شده‌اند، این عدد به ۳۷ ساعت رسیده است. البته این مسئله درحال‌حاضر مشخص نیست که این میزان با انجام چه تعدادی از مأموریت‌های فرعی به‌دست آمده است. طبق آنچه که بررسی‌کننده در این ویدیو خبر داده، محتوایی که درون بازی قرار دارد به‌سادگی بالای ۱۰۰ ساعت گیم‌پلی را شامل می‌شود.

کوئست‌های اصلی و داستانی بازی قرار است فقط بخشی از آن محتوایی باشد که بازی در خود جای داده است و آنطور که از این بررسی مشخص است، کیفیت مأموریت‌های فرعی قرار است با مأموریت‌های اصلی برابری کند.

همچنین به‌نظر می‌رسد سرعت لود شدن بازی و مسئله‌ی بهینه‌سازی آن مشکل خاصی نداشته باشد اما طبق آنچه شخص بررسی‌کننده گفته، بازی از مشکل فریز شدن رنج می‌برد.برای دیدن جزئیات بیشتر، می‌توانید به صفحه‌ی توییتر اکانت RishiAlwani مراجعه کنید.

نویسنده سارا نجاتی
انتشار در
دسته بندی خبر
بازدید 100

نظرات

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه