یکی از بحث‌هایی که پس از نمایش اولین تریلر از گیم‌پلی هیلو اینفینیت بین طرفداران داغ شده بود به جلوه‌های بصری ناهماهنگ آن مربوط می‌شد حالا استودیوی ۳۴۳ اینداستریز اعلام کرده که انتقادهای وارده به جلوه‌های بصری بازی را قبول دارد و آن‌ها را به‌رسمیت می‌شناسد.

آن‌ها در مطلب منتشر شده می‌نویسند:

هدف اصلی ما برای ساخت نسخه‌ی دمو کمپین داستانی بازی در ماه ژوئیه (تیر-مرداد) نمایش گیم‌پلی این بخش از بازی هیلو اینفینیت به همه بود. با وجود اینکه تریلر نمایش داده شده از جنبه‌های مختلف مورد رضایت ما بود، اما واقعیت این است که گرافیک هنری و فنی بازی در سطح استانداردهای مورد انتظار ما ظاهر نشد؛ جلوه‌های بصری آن تریلر حتی از سطح یک بازی درحال ساخت هم پایین‌تر بودند.

دیدگاه‌های ما در این خصوص با اکثر بازخوردهایی که از جامعه‌ی هواداران مجموعه‌ی هیلو دریافت کردیم، یکی بود. ما همان موقع هم تمام تلاش خود را گذاشته بودیم تا جلوه‌های بصری بازی را به سطح ایده‌آل برسانیم. برای مثال، ما در حال کار روی بخش‌هایی از گرافیک مانند نورپردازی غیرمستقیم، واکنش اجسام محیطی به عوامل مختلف، رندرینگ درختان و نحوه‌ی حرکت شاخ‌و‌برگ ‌آن‌ها، ابرها، افزایش سطح جزئیات موجود در محیط و همچنین یکپارچگی و کیفیت مدل کاراکترهای بازی بودیم. بااین‌حال، بازخوردهای منفی طرفداران باعث شد که کمی به خودمان بیاییم و همچنین ما را به‌شدت ترغیب کرد که نگاهی دوباره به جلوه‌های بصری بازی بکنیم و به‌دنبال این باشیم که دیگر از چه راه‌هایی می‌شود جنبه‌های مختلف گرافیکی را بهبود داد.

نویسنده سارا نجاتی
انتشار در
دسته بندی خبر
بازدید 114

نظرات

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه