گروه جدیدی از ماد‌سازها به نام BisonSales، پروژه‌ای به نام RevIVe را شروع کرده‌اند که اساسا هدف آن ریمستر کردن GTA IV و بهبود گرافیک آن با انواع و اقسام جلوه‌های بصری مدرن است.

این گروه مادساز تا به اینجا فعلا یک ویدیوی اولیه از گیم‌پلی نسخه‌ی چهارم جی‌تی‌ای تحت ماد مذکور منتشر کرده‌اند. بافت‌های محیطی‌ نسخه‌ی جدید لیبرتی سیتی در این ویدیو به نمونه‌های مشابه در بازی‌های نسل جدید نزدیک شده‌اند. با این وجود، به‌نظر می‌رسد هنوز بهبودهای بیشتری باید روی آن صورت بگیرد.

این ماد فقط برای پی سی دردسترس خواهد بود. با اینکه برخی از بازی‌های پلی استیشن و ایکس باکس در سال‌های اخیر توانسته‌اند از ماد‌ها پشتیبانی کنند، اما به‌نظر نمی‌رسد که GTA IV، احتمالا به خاطر قدیمی بودنش، به فهرست بازی‌های دارای ماد روی کنسول‌ها اضافه شود.

پروژه‌ی RevIVe درحال‌حاضر در مراحل اولیه‌ی توسعه به سر می‌برد و احتمالا هنوز تا انتشار رسمی آن برای بازیکنان کمی فاصله داریم. خالقان این پروژه اظهار کرده‌اند که آن‌ها درحال‌حاضر در وقت فراغت خود کار ساخت آن را پیش می‌برند. بااین‌حال، آن‌ها تاکید کرده‌اند به‌دنبال این هستند که ازطریق وب‌سایت Patreon منابع مالی جذب کنند تا بتوانند وقت بیشتری برای ریمستر کردن GTA IV بگذارند.

نویسنده سارا نجاتی
انتشار در
دسته بندی خبر
بازدید 385

نظرات

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه