Halo Infinite علاوه‌بر کنسول‌های ایکس باکس به‌طور همزمان برای پی سی نیز آماده می‌شود. استودیوی سازنده این بازی از تجربیات قبلی خود استفاده کرده.

دیوید پرایس، طراح ارشد سلاح‌های بازی هیلو اینفینیت در توضیحات خود درباره این بازی به کمک گرفتن از تجربیات شرکت از عرضه مجموعه Master Chief Collection برای پی سی می‌گوید:

یکی از اهداف بزرگی که برای نسخه پی سی بازی Halo Infinite در نظر داریم، دستیابی به بالاترین استانداردهای تجربه بازی‌های شوتر در این پلتفرم و رقابت با بهترین عناوین حال حاضر آن است.

یکی از مهم‌ترین مراحل تطبیق تجربه Halo Infinite با پلتفرم پی سی، ایجاد یک تعادل مناسب با سیستم کنترل بازی ازطریق ماوس و کیبورد است. کوئین دلهویو طراح محیط بازی Halo Infinite عقیده دارد :

بعد از عرضه این بازی پلتفرم پی سی هم یکی از پورت‌های ما را تشکیل خواهد داد. ما هرروز روی نسخه پی سی Halo Infinite کار می‌کنیم؛ به طوری که درحال حاضر اینطور به نظر می‌رسد که این مجموعه ۲۰ سال است که با سیستم کنترلی ماوس و کیبورد هماهنگ شده است. ما باید توجه کنیم که عملکرد بی نقص بازی در این سیستم ارتباطی از مهم‌ترین اولویت‌های تیم در توسعه نسخه پی سی Halo Infinite است.

نویسنده سارا نجاتی
انتشار در
دسته بندی خبر
بازدید 74

نظرات

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه