تام هندرسون ویدیوی جدیدی در کانال خود منتشر کرده که در آن جزئیات تازه‌ای را از بتلفیلد ۶ فاش می‌کند.

هندرسون ادعا میکند که به‌جز بناهایی که وجودشان برای آبجکتیوها ضروری است، تقریبا تمام ساختمان‌های موجود در نقشه‌های بازی تخریب می‌شوند و شیوه‌ی آن نیز به‌صورت پویا انجام می‌شود؛ به‌طوری که نحوه‌ی خراب شدن و ریختن مصالح ساختمانی بستگی زیادی به جهت و شدت شلیک یا انفجار دارند. او همچنین ادعا می‌کند که در Battlefield 6 دوباره شاهد جوخه‌هایی (اسکواد) متشکل از چهار بازیکن هستیم و همینطور چهار کلاس Assault Engineer ،Support و Recon در بازی برای انتخاب وجود دارند.

مورد بعدی ذکر شده این است که در بتلفیلد ۶ یک حالت Free-to-Play نیز وجود دارد که احتمالا همان بخش بتل رویال بازی خواهد بود که این بخش برای رقابت با Call of Duty: Warzone در بازی قرار داده شده است. هندرسون همچنین مدعی وجود قابلیت کراس پلی (Cross-Play) میان تمام پلتفرم‌های انتشار این بازی شده است که می‌تواند به این معنی باشد که بازیکنان کنسول‌های نسل‌های هشتم و نهم می‌توانند با یکدیگر تیم تشکیل دهند و به رقابت بپردازند.

اما همچنان باید در نظر داشت که نمی‌توان درمورد صحت یا عدم صحت این اطلاعات مطمئن بود و باید منتظر اخباری از استودیوی دایس و الکترونیک آرتز بود.

نویسنده سارا نجاتی
انتشار در
دسته بندی خبر
بازدید 137

نظرات

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه