حدود سه هفته مانده به زمان برگزاری مراسم BAFTA مشخص شد که بازی The Last of US Part 2 با نامزدی در ۱۳ بخش رکورد جدیدی را به‌نام خود ثبت کرده است چراکه از اولین رویداد بفتا، این میزان نامزدی بیشترین تعداد برای یک بازی به حساب می‌آید. در جایگاه‌های بعدی بیشترین تعداد نامزدی، دو بازی موفق Control، اثر استودیوی رمدی و Death Stranding، ساخته هیدئو کوجیما قرار گرفته‌اند.

براساس اطلاعات منتشر شده، بازی Ghost of Tsushima، ساخته استودیوی ساکرپانچ، با ۱۰ نامزدی، بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، اثر اینسامنیاک گیمز و بازی Dreams، محصول استودیوی مدیامولکول، هرکدام با هفت نامزدی و در آخر بازی Sackboy: A Big Adventure، اثر استودیوی Sumo Digital با چهار نامزدی در این مراسم حضور پیدا میکنند. همچنین ساخته ای از استودیوی سوپرجاینت گیمز یعنی Hades با هشت نامزدی در بخش‌های مختلف به چشم می‌خورد.

در رویداد بفتا نیز ۶ بازی برای رقابت در این بخش بهترین بازی انتخاب شده‌ند که عبارتند از Animal Crossing: New Horizons، بازی Ghost of Tsushima، بازی Hades، بازی Half-Life Alyx، بازی Spider-Man: Miles Morales و The Last of Us Part 2.

نویسنده سارا نجاتی
انتشار در
دسته بندی خبر
بازدید 34

نظرات

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه