یکی از مشکلات این بازی این است که اگر اتومبیل شما به کناره‌ی یک اتوبان گیر کند، عملا بیرون آوردن آن از این شرایط غیرممکن می‌شود. ولی بعد از عرضه پچ ۱٫۲ می‌توانید با تکان دادن ماشین به شکل درست و به اندازه‌ی کافی اتومبیل را از آن وضعیت نجات بدهید.

از مشکلات دیگر بازی Cyberpunk 2077 آن است که حتی وقتی شما به دور از چشم همه به یک NPC شلیک می‌کنید، ناگهان پلیس به‌معنی واقعی کلمه پشت سر V ظاهر می‌شود. بعد از عرضه‌ی این آپدیت دیگر پلیس‌ها با فاصله‌ای به مراتب بیشتر از شما ظاهر می‌شوند؛ در همین حین به محض ارتکاب جرم توسط شما، یک دِرون را در فاصله‌ی چند متری و پشت سر خود می‌بینید که مثلا در حال بررسی صحنه بوده است.

افزایش میزان کنترل بازیکن روی اتومبیل حتی روی کامپیوترهایی که بازی را با فریم‌ریت پایین‌تری اجرا می‌کنند، یکی از مواردی است که پچ ۱٫۲ با خود به بازی Cyberpunk 2077 می‌آورد. به‌گونه‌ای که از این به بعد حتی در صورت تجربه‌ی بازی روی سیستمی که سایبرپانک ۲۰۷۷ را فقط به‌صورت ۲۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌کند، بازیکن می‌تواند بدون کوبیده شدن اتومبیل به کناره‌های جاده مشغول رانندگی شود. همچنین در صورتی که روی پلتفرم PC با دکمه‌های انتخاب‌شده برای انجام کارهای مختلف مشکل داشتید، بعد از عرضه پچ ۱٫۲ می‌توانید آن‌ها را به‌راحتی مطابق میل خود تغییر دهید. استفاده از چیپ‌های مختلف هم آسان‌تر می‌شوند و گیمرهایی که مدام ناخواسته مشغول جاخالی دادن می‌شدند و گاهی در موقعیت‌های مخفی‌کاری لو می‌رفتند، توانایی غیرفعال کردن جاخالی دادن با کلید به‌صورت کلی از منو را دارند.

سی‌دی پراجکت رد هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیق پچ ۱٫۲ بازی Cyberpunk 2077 را اعلام نکرده است.

نویسنده سارا نجاتی
انتشار در
دسته بندی خبر
بازدید 208

نظرات

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه