به‌تازگی نقدی از بازی The Last of Us Part 2 به بیرون درز کرده که ظاهرا مربوط‌به افرادی در داخل مایکروسافت است که آن را تجربه کرده‌اند. نویسندگان احتمالی این نقد به نام‌های مایک و جان، The Last of Us Part 2 را ستوده‌اند و اشاره می‌کنند که The Last of Us 2 در برخی چپترها به یک «شبیه‌ساز پیاده‌روی» تبدیل می‌شود و مکانیک‌های مبارزه در نسخه‌ی دوم ، بهتر شده و مواردی مانند هوش مصنوعی و انتخاب‌هایی که می‌توان برای مبارزه با دشمنان در محیط در پیش گرفت، پیشرفت کرده است.

همچنین می‌گویند به‌نظر می‌رسد ناتی داگ هنوز نمی‌تواند یک سیستم مبارزه با اسلحه‌ی درست‌و‌حسابی در بازی‌هایش پیاده کند البته آن‌ها اشاره می‌کنند که به‌نظر می‌رسد گان‌پلی لست آو آس ۲ با گرایش بازی به مخفی‌کاری متناسب است. از طرفی اشاره می‌کنند که المان‌های روایی بازی استاندارد جدیدی را ثبت کرده‌اند. در ادامه گفته شده که نمی‌توان پیشرفتی را که ناتی داگ در داستان‌گویی The Last of Us Part 2 دست پیدا کرده را نادیده گرفت.

مایک و جان در پایان نقد خود نوشتند:

ما عاشق بازی شدیم و از تجربه‌ی آن لذت بردیم، بازی را تمام کردیم و هنوز هم به شخصیت‌های The Last of Us Part 2 و داستان‌ آن‌ها فکر می‌کنیم.

برخی بازیکنان منتقد باور دارند که نقد مایکروسافت انتقادهای این دو را تایید می‌کند.

نویسنده سارا نجاتی
انتشار در
دسته بندی خبر
بازدید 132

نظرات

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه